Úvod / HANÁK CENTRUM

HANÁK CENTRUM

HANÁK CENTRUM BRNO

- to je to pravé místo, kde si zařídit kompletní interiér domu či bytu. Specializujeme se na vybavení interiéru na klíč. Snažíme se naslouchat potřebám každého zákazníka, tak aby na konci byl 100% výsledek a spokojenost.

Nábytek a veškeré interiérové zařízení zhotovujeme z velmi kvalitních materiálů, které vydrží v bezvadném stavu dlouhé roky. Do vybavení domu či bytu tak stačí investovat pouze jednou a následně si jen užívat komfortu a pohodlí.

 

Využíváme nejmodernějších technologií, díky kterým například venkovní plochy kuchyňských linek odolávají vodě či teplotě do 500 stupňů celsia. Stejně tak u veškerého nábytku můžete počítat se snadnou údržbou, stálostí barev a odolnosti proti mechanickému poškození.

 

 

HANÁK CENTRUM – Místo, kde si vyberete nábytek do celého vašeho domova. Hanák centrum vám nabízí kuchyně, obývací pokoje, ložnice a interiérové dveře. Vše pochopitelně v té nejlepší možné kvalitě za přiměřenou cenu. Investice do nábytku Hanák rozhodně litovat nebudete, jelikož disponuje dlouhou životností a přitažlivým design, který jen tak nevyjde z módy.

 

HANÁK VÝROBA 

- zde vzniká nejkvalitnější nábytek v České republice. Při výrobě Hanák nábytek a.s. využívá nejmodernějších postupů a velmi dbáme na přesnost. Nábytek Hanák patří tedy k tomu nejkvalitnějšímu, co se dá na českém trhu sehnat za rozumné peníze.

 

Nábytek Hanák je na českém trhu již mnoho let, můžete si tedy u stávajících zákazníků ověřit, že dodaný nábytek skutečně splňuje všechny výše popsané parametry. Vždy vám totiž chceme nabízet jen to nejlepší, co lze na českém trhu pořídit. Věříme, že s nábytkem Hanák budete spokojeni a bude vám sloužit po mnoho let.