Úvod / NUX. NÁBYTEK / Nábytek NUX

Nábytek NUX

Komoda NUX.
Jídelní stůl NUX.
Psací stůl NUX.
TV skříňka NUX.
Taburet NUX.
Postel NUX.
Konferenční stolek NUX.
Židle 03. Vitra
Křeslo Brandy Andreu World

DÝHOVANÝ NÁBYTEK NUX.

Od září 2016 mají zákazníci brněnského H-Parku možnost navštívit novou pobočku s designovým nábytkem, která se nachází v rámci Sapeli Centra.

Návštěvníci budou moci vidět především dýhovaný minimalistický nábytek NUX. Jedná se o malosériovou výrobu, tudíž není problém jakkoli přizpůsobit zákazníkovi na míru. Výrobcem dýhovaného nábytku je tradiční česká rodinná firma Jan Ficek dřevovýroba, která vznikla už roku 1946 a letos tedy slaví sedmdesátileté výročí na trhu. Tento nábytek je doplněn sortimentem Konsepti (tedy značkami jako Vitra, Magis, Moroso, Kartell, Andreu World a další), který v Brně zastupujeme jako jediní. Jako třešničku na dortu budou moci zákazníci spatřit intarzovaný stoleček Afrodité z kolekce Archilles, kterou navrhoval světoznámý architekt a designér Bořek Šípek.

Dále nabízíme výrobu nábytku na míru - se specializací na dýhu, či komplexní architektonické řešení interiérů.

 

Co nabízíme:

1. designový dýhovaný nábytek NUX.

2. intarzovaný umělecký nábytek Archilles 3. designový nábytek Konsepti - značka jako Vitra, Magis, Moroso, Kartell, Andreu World a další 4. výrobu nábytku na míru (se specializací na dýhu) 5. komplexní architektonické řešení interiérů

Židle Supernatural 156 Moroso
Noční stolky NUX.
Chair One Magis
Stoleček Afrodité Archilles
Židel DSW Vitra